Collection: Thick Hair Collection

Super Styler Pro
Hair Dryer & Multi-Styler - Blush
- Regular price
- $220.00
- Sale price
- Regular price
-
- $220.00
- Unit price
- per

Super Styler Pro
Hair Dryer & Multi-Styler - Rose Gold
- Regular price
- $220.00
- Sale price
- Regular price
-
- $220.00
- Unit price
- per

Super Styler
Hair Dryer & Multi Styler - Rose Gold
- Regular price
- $74.95
- Sale price
- Regular price
-
$100.00 - $74.95
- Unit price
- per

Très Sleek Grande
1.75" Titanium Flat Iron - Pearl Gold
- Regular price
- $85.00
- Sale price
- Regular price
-
- $85.00
- Unit price
- per

Twirl Boss
Titanium Rotating Curler - Rose Gold
- Regular price
- $95.00
- Sale price
- Regular price
-
- $95.00
- Unit price
- per

Twirl Boss
1.25" Titanium Rotating Curler - Pearl Gold
- Regular price
- $95.00
- Sale price
- Regular price
-
- $95.00
- Unit price
- per

Très Sleek Grande
1.75" Titanium Flat Iron - Party Pink
- Regular price
- $39.95
- Sale price
- Regular price
-
$85.00 - $39.95
- Unit price
- per

Le Bounce
Blowout Dryer Brush - Party Pink
- Regular price
- $39.95
- Sale price
- Regular price
-
$65.00 - $39.95
- Unit price
- per

Glo Getter
Titanium Multi Styler - Pearl Gold
- Regular price
- $120.00
- Sale price
- Regular price
-
- $120.00
- Unit price
- per

Bye Bye Buildup
Scalp Scrub
- Regular price
- $10.95
- Sale price
- Regular price
-
$16.00 - $10.95
- Unit price
- per

Damage Control
Scalp Mask
- Regular price
- $9.95
- Sale price
- Regular price
-
$17.00 - $9.95
- Unit price
- per

Root Recovery
Scalp Serum
- Regular price
- $9.95
- Sale price
- Regular price
-
$16.00 - $9.95
- Unit price
- per

Insta-Bae
3 Minute Hair Mask
- Regular price
- $20.00
- Sale price
- Regular price
-
- $20.00
- Unit price
- per

Dirty Gal
Dry Shampoo + Biotin
- Regular price
- $16.00
- Sale price
- Regular price
-
- $16.00
- Unit price
- per

California Dreamin'
Moisturizing Shampoo
- Regular price
- $17.00
- Sale price
- Regular price
-
- $17.00
- Unit price
- per

California Dreamin'
Moisturizing Conditioner
- Regular price
- $17.00
- Sale price
- Regular price
-
- $17.00
- Unit price
- per